Школа бодифлекса Екатерины Тарасовой

Обо мне

Про мене

Мене звати Катерина Тарасова. Я почала займатися після народження сина у 2000 р., схуднула на 35 кг з Бодіфлексом, а пізніше народила ще 3 дітей. Завдяки Бодіфлексу в мене є багато позитивного досвіду зі схуднення та відновлення свого здоров'я. 

 

Схуднення з Бодіфлексом після пологів мінус 35 кг за 3 місяці 


Бодіфлекс фото до (100 кг)

Бодіфлекс фото після (65 кг)


Я схуднула з Бодіфлексом за 3 місяці у сантиметрах:

Вага була 100 кг, стала 65 кг – мінус 35 кг.
Живіт мінус 27 см.   Стегна мінус 18 см.
Талія мінус 15 см.    Нога мінус 10 см.
Рука мінус 5,5 см.     Об'єм грудей мінус 12 см.

Інші результати з Бодіфлексом за три місяці вправ:
- Шкіра живота (фартух) поступово стала живою і підтягнулася;
- вправи для обличчя підтримали його та підтягнули контур;
- раніше я піднімалася на 3-й поверх насилу - починалася задишка. А через 3 місяці вже піднімалася на свій 8-й поверх, не задихаючись;
- порції їжі зменшилися вдвічі. Це сталося само собою: просто більше не хотілося;
- з'явилася розтяжка та гнучкість тіла, про яку я й не мріяла;
- Почала рідше хворіти, тому що вочевидь, Бодіфлекс і кисень піднімають імунітет.

Я почала займатися Бодіфлексом
Я починала займатися з почуттям, що це мій останній шанс у житті. А коли тренер сказала, що я зможу відмовитись від дієт – це звучало фантастично. Десь через тиждень я помітила, що не змогла з'їсти звичайну порцію супу – мені вистачало половини тарілки, щоб наїстись! Через кілька тижнів я з'їдала половину від звичайних порцій всієї їжі, і одяг став вільнішим. Спочатку я змогла дихати лише 10-15 разів уранці. Багато складнощів були пов'язані з моїм здоров'ям (підвищений внутрішньочерепний тиск, короткозорість мінус 20, мігрені, гормональний дисбаланс з дитинства - див. фото нижче, проблеми зі спиною) і дуже проблемним животом - див. фото нижче. Однак через три тижні я наважилася помірятися, тому що штани стали вільнішими. І виявилося, що мій живіт став меншим на 12 см. Я дихала щодня і мірялася щотижня. Моя шкіра живота стала сильно свербіти і поступово почала відновлюватися чутливість, живіт підтягувався. Я стала краще спати і висипалася добре за 6-7 годин. Якщо надвечір я втомлювалася, то робила кілька подихів і знову набиралася сил. М'язи всього тіла стали відчуватися навіть коли ходиш, і живіт дедалі краще підтягувався.

 (на цій фотографії мені 15 років. Через гормональні проблеми вага змінювалася від 60 до 75 кг.)
 (ось такий живіт вийшов у мене після першої вагітності та малюка, вагою в 5 кг. Хірурги називають такий живіт "фартух", тому що шкіра буквально звисає вниз і утворюються попрілості)

Мої результати за 15 років із Бодіфлексом

Я продовжувала займатися наступні 15 років, і ось які результати отримала ще:
– я так і не стала пити гормональні препарати. І хоча перенесла ще 2 вагітності, у мене більше не з'являлися розтяжки. Переконана, що Бодіфлекс згармонізував моє гормональне тло.
- Я народила ще 3 дітей, і Бодіфлекс знову допомагав мені швидко повернуться у форму. Обидва рази я худла на 25 кг протягом 3-4 місяців.
– Бодіфлекс – це моя профілактика целюліту. Під час вагітності він був навіть над колінами. І як тільки я починаю дихати, він буквально тане.
– Як я вже писала вище, усі мої діти важили 5 кг. І після пологів щоразу у мене було сильне опущення матки. Бодіфлекс допоміг мені швидко і, головне, природним чином відновитися. Я знаю безліч прикладів того, як Бодіфлекс допомагає відновити опущення різних органів.
- Бодіфлекс для мене – джерело сил та енергії. Напевно, це причина, через яку я змогла займатися стільки років. Вранці, коли прокидаєшся за будильником, про талію якось не думаєш. Потрібні сили, щоби просто прожити свій день. Але варто мені зробити 2-3 дихання, як я прокидаюся і наповнююся гарним настроєм.
- після 30 років я вже по заслугах оцінила Бодіфлекс - вправи для обличчя - вони чудово підтримують пружність шкіри та її вологість. А це – найважливіші чинники!
- Бодіфлекс дає лімфодренажний ефект, навіть якщо з'явилися набряки (з різних причин) після тренування вони йдуть. Це факт, перевірений багатьма. Після 15-хвилинного дихання стаєш легшим на 200-400 г., так як йде зайва вода.
- З того часу, як я займаюся, менструація проходить легко і швидко. Забуваєш про те, що буває ПМС, і цикл стає нормальним – 28 днів, всього 3 дні. Усі жінки, яких я навчала, відзначали полегшення самопочуття у ці дні та нормалізацію циклу.

Всі ці роки я займаюся Бодіфлекс із задоволенням. Щиро кажучи, я й не очікувала, що зможу займатися чимось так довго. Але ці 15 хвилин на день дають так багато, що це перевершує всі ваші очікування. І для мене ці 15 хвилин – чарівні! Вони допомагають і прокинутися, і стати більш стрункою та здоровою. Я люблю навчати Бодіфлексу та ділитися своїм досвідом. Абсолютно всі, хто займається, отримує позитивні результати, і я продовжую відкривати щось нове про цей чудовий метод.

Катерина Тарасова

Актуально

Расписание

Персональні уроки онлайн. Запис за телефоном:
+380 (68) 528-70-02 (WhatsApp, Viber, Telergam)

май

пн вт ср чт пт сб вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Школа бодифлекса Екатерины Тарасовой